TurkCoder.TK
Parsiyel Eşya Taşıma | Soytaş Nakliyat | 444 6 921
444 6 921

Sosyal Medyada Biz}

Soytaş Evden Eve Nakliyat
1953 den beri yılların eskitemediği tecrübelerin haklı gururuyle 63 yıldır nakliye sektöründe lider kuruluş olarak Türkiyenin her yerine profesyonel ve zamanında nakliye hizmetlerini ulaştırma imkanları sunuyoruz
TÜMÜNÜ GÖR

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Taşımacılığı

Günümüz şartları altında nakliyat firmaları sadece tam takım bir biçimde evden eve nakliyat işlemleri üzerine değil aynı zaman’da aynı hizmete bağlı farklı alanlara yönelik hizmetlerde sunmaktadır.

Bu hizmetler içerisinde son zamanlarda popüler bir hale dönüşen ve hemen her nakliyat firmasının yapmış olduğu parsiyel taşımacılık az sayıda ev eşyası olan kişiler için taşımacılık alanında ekonomik bir ayrıcalık sunmaktadır. Eskiden ve halen günümüzde de olduğu üzere ne olduğu belirsiz ve işini tastamam yapamayan firmalar bu doğrultuda parsiyel olarak değil, az eşyanız olsa dahi sizden daha fazla para talep ederek haksız kazanç sağlamaktadırlar.

Fakat bizler Soytaş Nakliyat olarak merkezi İstanbul olan nakliyat faaliyetlerimiz doğrultusunda az eşya miktarına sahip olan kişilerin ev eşyalarını daha ekonomik bir şekilde taşımaktayız. Parsiyel taşımacılığın asıl anlamı sizler gibi az miktarda ev eşyasına sahip olan kişilerin ürünleri ile sizin ürünlerinizin araç içerisinde yer alarak nakliyat hizmet alınma şeklidir.

PARSİYEL TAŞIMACILIKTA FAALİYET İŞLEYİŞİ

Parsiyel taşımacılıkta güzergahlar üzerine hesaplamalar yapılarak faaliyet gösterilmektedir. Örnek olarak İstanbul parsiyel taşımacılık üzerine bir hizmet almanız dahilinde İstanbul’un herhangi iki yerleşkesinden iki farklı kişiye ait ürünler ayrı bir kabin yapılarak İstanbul ve Bodrum arasında bir yolculuk geçeceğini varsayaraktan bu mesafelerin arasında kalan Yalova, Manisa, İzmir, Milas, Bursa ve Kuşadasıilçelerine eşya dağılımı yapılarak profesyonel bir şekilde hasarsız ve sorunsuz hedef noktaya ulaştırılmaktadır.

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI GENELDE KİMLER TERCİH ETMEKTE?

Parsiyel taşımacılık firmaları üzerine tercih yapan kişiler genellikle az sayıda bulunan öğrenci ev eşyaları, çeyiz eşyaları veya herhangi bir odanın içerisinde yer alan az sayıda eşyaya sahip olan kişiler tercih etmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmetleri doğrultusunda firmamız Soytaş Nakliyat tarafından gösterilen faaliyetler içerisinde eşyalarınızın tamamı gerek ambalajlanarak, gerek ise paketlenerek hazır hale getirilip diğer müşterinin eşyaları ile karıştırılmaması için özel teknikler ile araca yüklenmektedir. Akabinde güzergah üzerinden sırasıyla müşterilerin eşyaları belirttikleri adrese kadar getirilerek sorunsuz ve hasarsız bir biçimde araçtan indirme işlemi yapılmaktadır.

42 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir