TurkCoder.TK
Müşteri Memnuniyeti | Soytaş Nakliyat | 444 6 921
444 6 921

Sosyal Medyada Biz}

Soytaş Evden Eve Nakliyat
1953 den beri yılların eskitemediği tecrübelerin haklı gururuyle 63 yıldır nakliye sektöründe lider kuruluş olarak Türkiyenin her yerine profesyonel ve zamanında nakliye hizmetlerini ulaştırma imkanları sunuyoruz
TÜMÜNÜ GÖR

Müşteri Memnuniyeti

Bizi Biz Yapan Değerler

Evden eve nakliyat konusunda firmamız bulunduğu sektörde kendisini her zaman için doğru bir sistem üzerinden hareket etmektedir. İnsan kaynakları alanında da kendimizi geliştirmek için gereken öz verinin daha fazlasını sunmaktayız. Küçük ölçekli firmaların aksine liderlik vasıfları ile sektör içerisinde ki sürekliliğimizin devamını sağlamaktayız.

Nakliye Sistemleri

Teknolojik alanda yapmış olduğumuz yenilikler ile birlikte sizlere hizmet etmekteyiz. Genel olarak bakıldığı zaman geçmiş dönemlerde yaşanan sorunların hepsi ortadan kaldırılmıştır. Uzman ekiplerimizin sizlere sağlayacağı hizmette en ufak bir hataya ve soruna yer yoktur. Teknolojik ve çalışanlar alanında hassasiyet içerisinde sizlere hizmet sunmaktayız.

Sigorta Tercihleri

Taşıma işleminde bulunduğumuz her alanda sigorta sistemlerine öncelik vermekteyiz. Oluşabilecek sorunların giderilmesi ve bu konuda maddi, manevi en ufak probleminizin olmaması için bu sistemi zorunlu olarak kullanmaktayız. Diğer firmalarda ek hizmet olarak geçse de bizde bu ilke daima hizmetlerimizin içerisinde bulunmaktadır.

Güven ve Kalite

Müşteri memnuniyeti alanında sürekli olarak kendimi geliştirmemiz ile birlikte güvenli bir alan içerisinde hizmet etmekteyiz. Sektör içerisinde elbette yükselmek her firma gibi bizlerinde en önemli düşüncesidir. Lâkin öncelimiz her zaman müşterilerimizin mutlu olmasıdır. Ticari faaliyetlerimiz hiçbir zaman benimsemiş olduğumuz ilkelerin ve prensiplerin önüne geçmemektedir. Kalite sizlerin aradığı en önemli özellik olunca bizlerde bunu sizlere gönül rahatlığı ile vaat ediyoruz.