TurkCoder.TK
Misyonumuz | Soytaş Nakliyat | 444 6 921
444 6 921

Sosyal Medyada Biz}

Soytaş Evden Eve Nakliyat
1953 den beri yılların eskitemediği tecrübelerin haklı gururuyle 63 yıldır nakliye sektöründe lider kuruluş olarak Türkiyenin her yerine profesyonel ve zamanında nakliye hizmetlerini ulaştırma imkanları sunuyoruz
TÜMÜNÜ GÖR

Misyonumuz

Misyon

Firmamızın bulunduğu sektör oldukça geniş ve sürekliliği olan bir alandır. Misyonumuz bu nedenle bağdaştırıcı ve güven esaslarına bağlı olarak beklentilerin üzerin bir hizmet alanı oluşturmaktır. Benimsemiş olduğumuz prensipler ve ilkeler ile bu alan içerisinde kusursuz bir şekilde hizmet etmek için farklı sistemleri ve farklı yenilikleri kullanmaktayız. Sektör içerisinde bulunan firmaların aksine tamamen alışılmışın dışına çıkmak ve bunu müşterilerimize sunmak bizler için düşünceden daha fazlasıdır.

Kaliteli Hizmet

Taşıma, ulaştırma, depolama gibi alanlarda müşteri memnuniyet ilkeleri ile hareket etmek ve bizlerden hizmet alan insanlara bunun fazlasını yaşatmak vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Müşterilerimizin aldığı hizmet sonunda gösterecekleri bir tebessüm bile bizlere yetmektedir. Bu düşünceler ile sektörde bulunmak misyonumuzkonusunda vazgeçilmezlerimizdendir.

Güven Koşulları

Talep ettiğiniz andan itibaren firmamız tamamen güven esasları ile hizmet etmektedir. Görevlendirilmiş olduğumuz alanlarda benimsemiş olduğumuz sistemler sizlerin güvene dayalı bir hizmet almasını sağlayacaktır. Uzman elemanlarımız ve alanında profesyonel ekiplerimiz sizlerin güven içerisinde olmasını sağlarken oluşabilecek sorunlara da sigorta sistemi ile müdahale etmekteyiz.

Fiyatlandırma Sistemi

Genel olarak bakıldığı zaman sektörde yüksek rakamlı hizmet alanı sunulmaktadır. Bu algıyı tamamen değiştirerek kaliteye bağlı kalarak doğru fiyatlar sunmaktayız. Firmamızın genel olarak bakıldığı zaman her çalışması ve her düşüncesi sizlerin beklentilerini bir adım ileriye taşıyacaktır. Yaratmış olduğumuz hizmet alanı ile de sizlerin her zaman yanında olmaktan onur duymaktayız.