TurkCoder.TK
Antika Eşya Taşımacılığı | Soytaş Nakliyat | 444 6 921
444 6 921

Sosyal Medyada Biz}

Soytaş Evden Eve Nakliyat
1953 den beri yılların eskitemediği tecrübelerin haklı gururuyle 63 yıldır nakliye sektöründe lider kuruluş olarak Türkiyenin her yerine profesyonel ve zamanında nakliye hizmetlerini ulaştırma imkanları sunuyoruz
TÜMÜNÜ GÖR

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Sanat Eserleri Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı son derece önemli bir iştir. Soytaş Nakliyat olarak konusunda deneyimli ekipler ile çalışarak sorunsuz transfer sağlarız. Titiz çalışmalarımız planlı bir şekilde sürdürülür.

Antika eşyalarınız bu iş için özel olarak hazırlanmış paketleme malzemeleri ve taşıma sistemleri ile yerinden alınır. Taşınma esnasında ürünlere zarar gelmemesi için paketleme süreci son derece hassas bir şekilde tamamlanır. Sigortalanan ürünleriniz herhangi bir aksilik yaşanmadan yeni adresine götürülür. İstediğiniz yere yerleştirilir ve kullanılır şekilde teslim edilir. Eşyaların hangi araç ile taşınacağı ve hangi malzemeler ihtiyaç duyulacağı yapılacak keşif çalışması ile belirlenmektedir. De monte olması gereken eşyalarınız konusunda deneyimli marangozlar ve teknik ekip çalışması ile sökülür ve yeni yerinde itinayla birleştirilir.

Ambalaj malzemelerimiz daha önce hiç kullanılmamış kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Her bir parçası ayrı şekilde sarılan ürün düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilir.

Antika Eşya Taşımacılığı ekiplerimiz titiz çalışmaları sayesinde sorunsuz olarak tamamlanır. Her türlü taşıma işinde sektörün lider kuruluşları arasında yer alan Soytaş Nakliyat verdiği hizmetler ile tercih sebebi oluşturmaktadır.

73 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir